Outsourcing IT specialistů
a pronájem týmů

Naši specialisté ve vašich službách. Kvalifikovaná posila vašeho vývoje.

Nabízíme pronájem it specialistů i celých týmů

Má váš vývojářský tým dostatečnou kapacitu nebo znalosti pro rozsáhlejší projekt?

Není pro vás vývoj hlavní činností, ale pouze nezbytnou součástí vašeho růstu?

Potřebujete tým specialistů, který vaši zakázku samostatně navrhne a zrealizuje?

Nabízíme efektivní model spolupráce v oblasti IT. Využijte osvědčený bodyshop.
Máme 10letou zkušenost s outsourcingem specialistů.

Nabízíme vám sestavení a řízení týmu zkušených analytiků, konzultantů a programátorů, vedeného projektovými manažery s certifikacemi Prince 2 a ITIL.
Přesně na míru vašemu projektu.

Předejte kompletní odpovědnost za personální obsazení vašeho vývojářského týmu nám.

Pro firmy nabízíme pronájem IT specialistů nebo celého týmu, kteří vyplní Vaše chybějící IT kapacity. Umíme posoudit vaše potřeby a navrhnout vhodné specialisty se zaměřením na vývoj SW, DevOps, Administraci a správu IT systémů. Dále nabízíme ousourcing specialistů pro bezpečnost IT včetně agend reportingu bezp. incidentů či oblasti GDPR. Kromě technických pozic nabízíme také business konzultanty, finanční a/nebo funkční konzultanty, projektový management. Za každého specialistu vám fakturujeme pouze odpracované a schválené hodiny.

Dlouhodobá spolupráce se zákazníky je pro nás prioritou. Dle zadání zákazníka stanovíme konkrétní činnosti specialistů, definujeme technologie, senioritu kandidátů a nabídneme konkrétní IT specialisty. Předložíme nabídku prověřených specialistů, kteří vyhovují požadavkům zákazníka a společně vybereme optimální kandidáty, kteří budou novými členy týmu.

Kontaktujte nás, rádi Vám pomůžeme zvolit to správné řešení.

Proč zvolit IT outsourcing?

Spolehlivý tým i jednotlivci

Sestavíme pro vás ucelený tým odborníků s požadovanou specializací a zaručíme jeho bezproblémové fungování po celé realizační období. Případně nabídneme i jednotlivé specialisty dle vašeho požadavku.

i

Garance obsazení

Garantujeme kvalifikované obsazení jednotlivých pracovních rolí. Dodáváme vám konkrétní zaměstnance nebo ucelený tým, dle předem určených rolí.

Specializace

Dokážeme pro vás zajistit i neobvyklé specializace, běžně nedostupné v dostatečném množství či s dostatečnými zkušenostmi v dané oblasti. Většina našich specialistů pracuje na dálku.

Úspora nákladů

Nábor a zaškolení celého týmu řešíme za vás. Nemusíte vytvářet a následně rušit nové pracovní pozice, ani zaměstnance zaškolovat nebo dále vzdělávat.

Oblasti ve kterých naši experti působí

Vývoj SW Frontend/Backend , desktop i mobilní aplikace 

Vývoj a konzultace ERP, CRM systémů 

Microsoft 365  

Grafika, design  

Bezpečnost IT 

eCommerce

Testování

Splníme i další požadavky zákazníka

Spojení 144 systémů snížilo mzdové náklady na třetinu.

Kritická infrastruktura vyžaduje nejvyšší zabezpečení.

Doklady čte umělá inteligence.

Přidaná hodnota na hodinu práce z 200 Kč na 400Kč za 2 roky.

Od kontaktu přes objednávku a výrobu až po doručení bez jediného papíru.

SPOLUPRACUJÍ S NÁMI

... a řada dalších

S týmem společnosti ALTAIR SOFTWARE s.r.o. jsem měl možnost spolupracovat na vývoji mobilní aplikace v rámci projektu „Státní jednotný tarif“ a „Dotované linky“, stejně jako na jiných menších projektech webového charakteru (ReactJS) a musím konstatovat, že spolupráce byla vždy profesionální a tým dodavatele dostatečně seniorní na řešení výzev, které před námi stály.

Jan Pavlovič, Director of IT Development Student Agency 

 

 

Od roku 2018 spolupracujeme s týmem ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na vývoji mobilní aplikace Dr.Max pro platformy iOS a Android. Aplikace využívají desítky tisíc uživatelů a společně pracujeme na dalším rozšiřování funkcí. Se spoluprací jsme spokojeni.

Jiří Navrátil, head of e-commerce Dr.Max Czech Republic 

Se společností Altair spolupracujeme od roku 2018, kdy pro naši agenturu vytvořili zcela novou webovou prezentaci dle našich požadavků. Nejvíce na této spolupráci oceňujeme jejich proklientský přístup založený na přátelských vztazích a rychlost zajištění nápravy v případě jakýchkoliv potíží s webem.

Ing. Radek Horešovský, Head of the EU Funds Coordination Department 

 

Company ALTAIR SOFTWARE s.r.o. performed software development for us in 2019/2020 and helped us creating an iOS application, which is helping Parkinson patients to take their medication properly. Cooperation with Altair was quick and professional and we were very satisfied with the service provided by their team. We are looking forward to further cooperate with ALTAIR SOFTWARE s.r.o. 

AIT (Rakouský technologický institut) 

V letech 2019 až 2020 jsme spolupracovali se společností ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na rozsáhlé inovaci jednoho z našich produktů. S potěšením mohu říci, že jsme rozhodně nesáhli vedle při výběru partnera. Altair Software nám poskytl velmi solidní tým, který zvládl všechny výzvy projektu velmi dobře, takže tento produkt stále slaví úspěch u široké škály našich klientů. Pokud tedy v budoucnu znovu vyvstane potřeba využít služeb externího vývojového týmu, určitě kontaktujeme Altair Software.

Ing. Miroslav Říha, CTO Solitea, as 

We will contact you

Do you need to discuss your intention with an expert, find out if the service is suitable for your company, get answers to questions or a quote?

Contact us at:

Roman Caha, Sales Director
phone: +420 776 371 143
email: r.caha@altairgroup.eu

or via the contact form.

Nové políčko

Nové políčko

12 + 10 =

Call Now Button