Projektové řízení
a pronájem týmů

Naši specialisté ve vašich službách. Kvalifikovaná posila vašeho vývoje.

Váš projekt, naše odpovědnost

Váš vývojářský tým potřebuje dostatečnou kapacitu nebo znalosti pro rozsáhlejší projekt.

Vývoj pro vás není hlavní činností, ale pouze nezbytnou součástí vašeho růstu. 

Potřebujete tým specialistů, který vaši zakázku samostatně navrhne a zrealizuje.

Nabízíme vám sestavení a řízení týmu zkušených analytiků, konzultantů a programátorů, vedeného projektovými manažery s certifikacemi Prince 2 a ITIL.
Přesně na míru vašemu projektu.

Předejte kompletní odpovědnost za personální obsazení vašeho vývojářského týmu nám.

Proč zvolit IT outsourcing?

Spolehlivý tým

Sestavíme pro vás ucelený tým odborníků s požadovanou specializací a zaručíme jeho bezproblémové fungování po celé realizační období. 

i

Garance obsazení

Garantujeme kvalifikované obsazení jednotlivých pracovních rolí. Nedodáváme vám konkrétní zaměstnance, ale ucelený tým, složený z předem určených rolí.

Specializace

Dokážeme pro vás zajistit i neobvyklé specializace, běžně nedostupné v dostatečném množství či s dostatečnými zkušenostmi v dané oblasti. Většina našich specialistů pracuje na dálku.

Úspora nákladů

Nábor a zaškolení celého týmu řešíme za vás. Nemusíte vytvářet a následně rušit nové pracovní pozice, ani zaměstnance zaškolovat nebo dále vzdělávat.

Spojení 144 systémů snížilo mzdové náklady na třetinu.

Kritická infrastruktura vyžaduje nejvyšší zabezpečení.

Doklady čte umělá inteligence.

Přidaná hodnota na hodinu práce z 200 Kč na 400Kč za 2 roky.

Od kontaktu přes objednávku a výrobu až po doručení bez jediného papíru.

SPOLUPRACUJÍ S NÁMI

... a řada dalších

S týmem společnosti ALTAIR SOFTWARE s.r.o. jsem měl možnost spolupracovat na vývoji mobilní aplikace v rámci projektu „Státní jednotný tarif“ a „Dotované linky“, stejně jako na jiných menších projektech webového charakteru (ReactJS) a musím konstatovat, že spolupráce byla vždy profesionální a tým dodavatele dostatečně seniorní na řešení výzev, které před námi stály.

Jan Pavlovič, Director of IT Development Student Agency 

 

 

Od roku 2018 spolupracujeme s týmem ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na vývoji mobilní aplikace Dr.Max pro platformy iOS a Android. Aplikace využívají desítky tisíc uživatelů a společně pracujeme na dalším rozšiřování funkcí. Se spoluprací jsme spokojeni.

Jiří Navrátil, head of e-commerce Dr.Max Czech Republic 

Se společností Altair spolupracujeme od roku 2018, kdy pro naši agenturu vytvořili zcela novou webovou prezentaci dle našich požadavků. Nejvíce na této spolupráci oceňujeme jejich proklientský přístup založený na přátelských vztazích a rychlost zajištění nápravy v případě jakýchkoliv potíží s webem.

Ing. Radek Horešovský, Head of the EU Funds Coordination Department 

 

Company ALTAIR SOFTWARE s.r.o. performed software development for us in 2019/2020 and helped us creating an iOS application, which is helping Parkinson patients to take their medication properly. Cooperation with Altair was quick and professional and we were very satisfied with the service provided by their team. We are looking forward to further cooperate with ALTAIR SOFTWARE s.r.o. 

AIT (Rakouský technologický institut) 

V letech 2019 až 2020 jsme spolupracovali se společností ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na rozsáhlé inovaci jednoho z našich produktů. S potěšením mohu říci, že jsme rozhodně nesáhli vedle při výběru partnera. Altair Software nám poskytl velmi solidní tým, který zvládl všechny výzvy projektu velmi dobře, takže tento produkt stále slaví úspěch u široké škály našich klientů. Pokud tedy v budoucnu znovu vyvstane potřeba využít služeb externího vývojového týmu, určitě kontaktujeme Altair Software.

Ing. Miroslav Říha, CTO Solitea, as 

SPOJÍME SE S VÁMI

Potřebujete svůj záměr probrat s odborníkem, zjistit, zda je služba pro vaši společnost vhodná, získat odpovědi na otázky nebo cenovou nabídku?

Kontaktujte nás na:

Roman Caha, obchodní ředitel
tel: +420 776 371 143
e-mail: r.caha@altairgroup.eu

nebo prostřednictvím kontaktního formuláře.

1 + 11 =

Call Now Button