MOBILNÉ TECHNOLÓGIE

Človek a technológie si nikdy neboli tak blízko ako dnes.

Využitím všetkých možností, ktoré technológia ponúka, posuniete svoj biznis na najvyššiu úroveň.

Prečo zaradiť mobilné technológie do firemnej stratégie?

Mobilná aplikácia borí bariéru medzi človekom a technológiou. Sú rýchle, jednoducho ovládateľné a je ľahké mať ich vždy pri sebe.

Chytro využitej mobilné technológie zrýchli, zjednoduší a zefektívni prácu vašich zamestnancov, ale tiež výrazne posilní predaj vašich produktov a služieb vďaka ľahkej personalizáciu a efektívnemu získavanie dát o potrebách vašich zákazníkov. Mobilný e-shop, ktorý presne vie, kedy, komu a čo ponúknuť, má násobne vyššiu efektivitu predaja.

Najväčším benefitom mobilných technológií je možnosť ich zaradenie do digitálnej infraštruktúry celej organizácie, zefektívnenie firemných procesov a využitie presných dát, ktoré poskytujú.

/

Výroba

Využitie nositeľné elektroniky (hodinky, snímače, tablety) pre väčšie prepojenie pracovníkov sa sytémom.

K hlavným výhodám použitie mobilných technológií vo výrobe patrí väčšiu rýchlosť, presnosť a jednoduchosť procesov, bezproblémová konektivita, reporting, nízka chybovosť a okamžitá odozva procesov.

Akú súčasť vnútrofiremnej infraštruktúry umožňujú aj okamžitý reporting manažmentu v mobiloch či tabletoch.

Mobilné technológie sú odporúčanú súčasťou digitalizácie podniku.

o

Obchod

Riešenie vhodná pre veľké mobilný e-shopy a vernostné systémy.

Podstatou nami vyvíjaných e-shopov nie je obyčajný predaj, ale aj zvyšovanie efektivity predaja na základe strukturalizovaných dát získaných od užívateľov aplikácie.

Personifikované komunikácia prináša rad výhod používateľmi aplikácie aj jej prevádzkovateľovi. Od prispôsobenia ponuky či GPS lokalizácia a vyhľadanie najbližšieho kamenného obchodu, až po využitie získaných dát pre dosiahnutie požadovaných cieľov predaja.

Inteligentný mobilný e-shop je nevyhnutným predajným kanálom pre veľké retailové spoločnosti, usilujúce o poprednú pozíciu na trhu.

 

služby

Možnosti využitia mobilných aplikácií v službách sú takmer nekonečné. V spoločnosti Altair sa zameriavame najmä na rozsiahlejšie aplikácie disponujúci pokročilými technológiami.

S mobilnými technológiami pracujeme na úrovni čítačiek kariet NFC, jednoznačnej identifikácii, vyššej úrovni zabezpečenia (napr. Pri prepojení s ďalším systémom overovania) a rozšírené realite.

K našim realizovaným projektom patrí vývoj EET pokladne pre mobilné zariadenia, aplikácie pre zariadenie schopné predávať a kontrolovať lístky železničných dopravcov (POS) alebo aplikácie pre predného predajcu športového vybavenia analyzujúce dáta z posilňovacích strojov.

 

Spojenie 144 systémov znížilo mzdové náklady na tretinu.

Kritická infraštruktúra vyžaduje najvyššiu zabezpečenia.

Doklady číta umelá inteligencia.

Pridaná hodnota na hodinu práce z 8 EUR na 16 EUR za 2 roky.

Od kontaktu cez objednávku a výrobu až po doručenie bez jediného papiera.

Jak probíhá realizace projektů?

3
Diagnostika
  • Prvním krokem každého projektu je vstupní diagnostika, při které určujeme náročnost a cenu analýzy a mapujeme konkrétní cíle projektu
3
Analýza
  • Návrhu mobilní aplikace předchází důkladná analýza stávajícího stavu, jednotlivých procesů, jejich návaznosti a v neposlední řadě i používaného softwaru a propojení jednotlivých aplikací
3
Návrh
  • Po zmapování stávajícího stavu a potřeb firmy navrhneme řešení přesně na míru vašim potřebám a vytvoříme první prototypový model
3
Vývoj
  • Na základě návrhu vytvoříme potřebná propojení mezi jednotlivými aplikacemi tak, aby spolu bezproblémově komunikovaly a umožňovaly hladký tok dat
3
Pilotní provoz
  • Před nasazením našeho řešení do ostrého provozu provádíme pečlivé testování pro opravu případných chyb a adaptaci na reálný provoz
3
Ostrý provoz
  • Otestované a odladěné řešení nasadíme do ostrého provozu. I v této fázi nadále sledujeme, zda vše funguje správně a bez problémů – jak na straně systému, tak na straně uživatelů
3
Servis a rozvoj
  • Nasazením produktu ve vaší firmě naše spolupráce nekončí. Samozřejmostí je zaškolení uživatelů i návazná péče. Jsme vám k dispozici, kdykoliv se vaše potřeby změní

SPOLUPRACUJÍ S NÁMI

... a řada dalších

S týmem společnosti ALTAIR SOFTWARE s.r.o. jsem měl možnost spolupracovat na vývoji mobilní aplikace v rámci projektu „Státní jednotný tarif“ a „Dotované linky“, stejně jako na jiných menších projektech webového charakteru (ReactJS) a musím konstatovat, že spolupráce byla vždy profesionální a tým dodavatele dostatečně seniorní na řešení výzev, které před námi stály.

Jan Pavlovič, Director of IT Development Student Agency 

 

 

Od roku 2018 spolupracujeme s týmem ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na vývoji mobilní aplikace Dr.Max pro platformy iOS a Android. Aplikace využívají desítky tisíc uživatelů a společně pracujeme na dalším rozšiřování funkcí. Se spoluprací jsme spokojeni.

Jiří Navrátil, head of e-commerce Dr.Max Czech Republic 

Se společností Altair spolupracujeme od roku 2018, kdy pro naši agenturu vytvořili zcela novou webovou prezentaci dle našich požadavků. Nejvíce na této spolupráci oceňujeme jejich proklientský přístup založený na přátelských vztazích a rychlost zajištění nápravy v případě jakýchkoliv potíží s webem.

Ing. Radek Horešovský, Head of the EU Funds Coordination Department 

 

Company ALTAIR SOFTWARE s.r.o. performed software development for us in 2019/2020 and helped us creating an iOS application, which is helping Parkinson patients to take their medication properly. Cooperation with Altair was quick and professional and we were very satisfied with the service provided by their team. We are looking forward to further cooperate with ALTAIR SOFTWARE s.r.o. 

AIT (Rakouský technologický institut) 

V letech 2019 až 2020 jsme spolupracovali se společností ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na rozsáhlé inovaci jednoho z našich produktů. S potěšením mohu říci, že jsme rozhodně nesáhli vedle při výběru partnera. Altair Software nám poskytl velmi solidní tým, který zvládl všechny výzvy projektu velmi dobře, takže tento produkt stále slaví úspěch u široké škály našich klientů. Pokud tedy v budoucnu znovu vyvstane potřeba využít služeb externího vývojového týmu, určitě kontaktujeme Altair Software.

Ing. Miroslav Říha, CTO Solitea, as 

We will contact you

Do you need to discuss your intention with an expert, find out if the service is suitable for your company, get answers to questions or a quote?

Contact us at: 

Roman Caha, Sales Director
phone: +420 776 371 143
email: r.caha@altairgroup.eu

or via the contact form.

4 + 4 =

Call Now Button