OUTSOURCING IT ŠPECIALISTOV
A PRENÁJOM TÍMOV

Naši špecialisti vo vašich službách. Kvalifikovaná posila vášho vývoja.

Ponúkame prenájom it špecialistov i celých tímov

Má váš vývojársky tím dostatočnú kapacitu alebo znalosti pre rozsiahlejšie projekt?

Nie je pre vás vývoj hlavnou činnosťou, ale len nevyhnutnou súčasťou vášho rastu?

Potrebujete tím špecialistov, ktorý vašu zákazku samostatne navrhne a zrealizuje?

Ponúkame efektívny model spolupráce v oblasti IT. Využite osvedčený bodyshop.

Máme 10 ročnú skúsenosť s outsourcingom špecialistov.

Ponúkame vám zostavenie a riadenie tímu skúsených analytikov, konzultantov a programátorov, vedeného projektovými manažérmi s certifikáciami Prince 2 a ITIL.
Presne na mieru vášmu projektu.

Odovzdajte kompletnú zodpovednosť za personálne obsadenie vášho vývojárskeho tímu nám.

Pro firmy nabízíme pronájem IT specialistů nebo celého týmu, kteří vyplní Vaše chybějící IT kapacity. Umíme posoudit vaše potřeby a navrhnout vhodné specialisty se zaměřením na vývoj SW, DevOps, Administraci a správu IT systémů. Ousourcing specialistů pro bezpečnost IT včetně agend reportingu bezp. incidentů či oblasti GDPR. Business konzultanty, finanční a/nebo funkční konzultanty, projektový management. Za každého specialistu vám fakturujeme pouze odpracované a schválené hodiny.

Dlouhodobá spolupráce se zákazníky je pro nás prioritou. Dle zadání zákazníka stanovíme konkrétní činnosti specialistů, definujeme technologie, senioritu kandidátů a nabídneme konkrétní IT specialisty. Předložíme nabídku prověřených specialistů, kteří vyhovují požadavkům zákazníka a společně vybereme optimální kandidáty, kteří budou novými členy týmu.

Prečo zvoliť IT outsourcing?

Spoľahlivý tím i jednotlivci

Zostavíme pre vás ucelený tím odborníkov s požadovanou špecializáciou a zaručíme jeho bezproblémové fungovanie po celej realizačnej obdobia. Prípadne ponúkneme aj jednotlivé špecialistami podľa vašej požiadavky.

i

Garancia obsadenie

Garantujeme kvalifikované obsadenie jednotlivých pracovných rolí. Dodávame vám konkrétny zamestnanca alebo ucelený tím, podľa vopred určených rolí.

Špecializácia

Dokážeme pre vás zabezpečiť aj neobvyklé špecializácie, bežne nedostupné v dostatočnom množstve či s dostatočnými skúsenosťami v danej oblasti. Väčšina našich špecialistov pracuje na diaľku.

Úspora nákladov

Nábor a zaškolenie celého tímu riešime za vás. Nemusíte vytvárať a následne rušiť nové pracovné pozície, ani zamestnanca zaškoľovať alebo ďalej vzdelávať.

Oblasti v ktorých naši experti pôsobia

Vývoj SW Frontend / Backend, desktop aj mobilné aplikácie

Vývoj a konzultácie ERP, CRM systémov

Microsoft 365  

Grafika, design  

Bezpečnosť IT

eCommerce

Testovanie

Splníme aj ďalšie požiadavky zákazníka

Spojenie 144 systémov znížilo mzdové náklady na tretinu.

Kritická infraštruktúra vyžaduje najvyššiu zabezpečenia.

Doklady číta umelá inteligencia.

Pridaná hodnota na hodinu práce z 8 EUR na 16 EUR za 2 roky.

Od kontaktu cez objednávku a výrobu až po doručenie bez jediného papiera.

SPOLUPRACUJÍ S NÁMI

... a řada dalších

S týmem společnosti ALTAIR SOFTWARE s.r.o. jsem měl možnost spolupracovat na vývoji mobilní aplikace v rámci projektu „Státní jednotný tarif“ a „Dotované linky“, stejně jako na jiných menších projektech webového charakteru (ReactJS) a musím konstatovat, že spolupráce byla vždy profesionální a tým dodavatele dostatečně seniorní na řešení výzev, které před námi stály.

Jan Pavlovič, Director of IT Development Student Agency 

 

 

Od roku 2018 spolupracujeme s týmem ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na vývoji mobilní aplikace Dr.Max pro platformy iOS a Android. Aplikace využívají desítky tisíc uživatelů a společně pracujeme na dalším rozšiřování funkcí. Se spoluprací jsme spokojeni.

Jiří Navrátil, head of e-commerce Dr.Max Czech Republic 

Se společností Altair spolupracujeme od roku 2018, kdy pro naši agenturu vytvořili zcela novou webovou prezentaci dle našich požadavků. Nejvíce na této spolupráci oceňujeme jejich proklientský přístup založený na přátelských vztazích a rychlost zajištění nápravy v případě jakýchkoliv potíží s webem.

Ing. Radek Horešovský, Head of the EU Funds Coordination Department 

 

Company ALTAIR SOFTWARE s.r.o. performed software development for us in 2019/2020 and helped us creating an iOS application, which is helping Parkinson patients to take their medication properly. Cooperation with Altair was quick and professional and we were very satisfied with the service provided by their team. We are looking forward to further cooperate with ALTAIR SOFTWARE s.r.o. 

AIT (Rakouský technologický institut) 

V letech 2019 až 2020 jsme spolupracovali se společností ALTAIR SOFTWARE s.r.o. na rozsáhlé inovaci jednoho z našich produktů. S potěšením mohu říci, že jsme rozhodně nesáhli vedle při výběru partnera. Altair Software nám poskytl velmi solidní tým, který zvládl všechny výzvy projektu velmi dobře, takže tento produkt stále slaví úspěch u široké škály našich klientů. Pokud tedy v budoucnu znovu vyvstane potřeba využít služeb externího vývojového týmu, určitě kontaktujeme Altair Software.

Ing. Miroslav Říha, CTO Solitea, as 

We will contact you

Do you need to discuss your intention with an expert, find out if the service is suitable for your company, get answers to questions or a quote?

Contact us at:

Roman Caha, Sales Director
phone: +420 776 371 143
email: r.caha@altairgroup.eu

or via the contact form.

New Field

New Field

2 + 12 =

Call Now Button